Європа
Європа
Одеса
Показати телефон
Рекомендувати

Продаж квартир (62)

  • Європа
    88 000 $
    1 443 $/м²

    Аркадіївський пров., 9/1

    1 кімната
    61 / 25 / 22 м²
    поверх 2 з 12
    2013 рік побудови
    сьогодні
    У продажу ідеальна квартира! Квартира знаходить у житловому комплексі з закритою охроняємою територією. Квартира розташована на нвисокому другому поверсі. Продається у повній комплектації з меблями і технікою. Район Аркадії. Готові до угоди по державній программі. Телефонуйте
    Рієлтор
  • Європа
    23 500 $
    1 044 $/м²

    Асташкіна пров., 3

    ПРЕМІУМ Центр
    1 кімната
    23 / 12 / 7 м²
    поверх 3 з 4
    сьогодні
    Продам 1-комнатную квартиру в центре города, переулок Асташкина, 3 / Л. Толстого. Крепкий дом, квартира дворовая тихо и уютно, вход с парадной, прочная бетонная лестница, 3/4 этаж. Комната 11, 5 кв.м с окном, установлены МПО. Санузел: ванная комната облицована. Отопление ТЭЦ, есть газ. Отличный вариант как для жизни, так и под аренду центр всегда пользуется спросом. Развитая инфраструктура: рядом магазины, супермаркеты, школы, кафе, всё в пешей доступности. Отличная транспортная развязка удобно добраться в любую часть города. Ключи на руках, показ в любое удобное время.
    Рієлтор
  • Європа
    70 000 $
    895 $/м²

    Святослава Ріхтера вул. (Щорса), 125/5

    ПРЕМІУМ єВідновлення
    3 кімнати
    78.2 / 45 / 12 м²
    поверх 10 з 10
    сьогодні
    Продається квартира у будинку з газовими плитами. Будинок 2010 року забудови. Частково виконаний ремонт у квартирі. Вдале планування де є три окремих кімнати і простора кухня. Телефонуйте, оголошення актуальне
    Рієлтор
  • Європа
    27 000 $
    1 286 $/м²

    Велика Арнаутська вул., 18

    1 кімната
    21 / 11 / 5 м²
    поверх 1 з 3
    сьогодні
    Продаётся квартира — уютная «однушка» в центре города, на Б. Арнаутской / Осипова. Квартира с ремонтом, аккуратная и светлая. Все с окнами. Удобный первый этаж с входом через парадную, рядом есть своё хозяйственное помещение — мелочь, а очень выручает в быту. Локация — одно из преимуществ: рядом магазины, школы... и т.д, а главное — море совсем близко, всего 15 минут приятной прогулки, и вы уже на побережье. Отличный вариант как для жизни, так и для сдачи в аренду — такие квартиры всегда востребованы. Звоните, такие предложения долго не задерживаются! Ключи на руках, показ в удобное для вас время.
    Рієлтор
  • Європа
    24 000 $
    1 091 $/м²

    Асташкіна пров., 3

    1 кімната
    22 / 12 / 5 м²
    поверх 3 з 4
    вчора
    Ця квартира шукає своїх власників! Квартира знаходиться на 2 поверсі з 3. Приморський, Одеса, по Асташкіна 3. Загальна площа становить 22 кв.м. Ідеальна під оренду: поруч масса учбових закладів, зупинка автотранспорту, супермаркети.
    Рієлтор
  • Європа
    55 000 $
    1 196 $/м²

    Академіка Сахарова вул., 30

    2 кімнати
    46 / 20 / 17 м²
    поверх 6 з 25
    вчора
    Сучасна двокімнатна квартира мрії в одному з найкращих нових житлових комплексів міста чекає на вас! Якщо ви цінуєте комфорт, безпеку та автономність, ця пропозиція – саме для вас! У будинку встановлено потужний генератор, що забезпечить вам безперебійну подачу електроенергії навіть у найнеочікуваніші моменти. Ремонт виконаний з використанням тільки найякісніших матеріалів, що створює елегантний і стильний інтер’єр. Закрита територія під цілодобовою охороною та відеонаглядом 24/7. У пішій доступності знаходяться супермаркети, фітнес-центри, кафе, школи та дитячі садочки. Зручна транспортна розв’язка.
    Рієлтор
  • Європа
    37 000 $
    430 $/м²

    Миколаївська дорога вул., 279

    3 кімнати
    86 / 50 / 12 м²
    поверх 1 з 1
    1980 рік побудови
    вчора
    Предлагается в продажу квартира на земле, вблизи морского побережья. Есть свой палисадник и гараж, идеально, как для жилья, так и под аренду. Рядом школа и детский садик, супермаркет АТБ, мини-рынок. К морю 10 минут пешком.
    Рієлтор
  • Європа
    70 000 $
    1 750 $/м²

    Генуезька вул., 3В

    1 кімната
    40 / 15 / 9 м²
    поверх 15 з 24
    5 днів тому
    Продам красивую эффектную квартиру в "42 Жемчужине"! Гагаринское плато, близость Аркадийской аллеи, моря, пляжей, трассы здоровья! Качественный ремонт, использованы натуральные материалы, авторский дизайн, теплые тона, деревянная мебель. Красивый вид из окон на море и аллею! В квартире все остается! Квартира свободная! Отличное предложение!